• Darmowa dostawa od 149zł !!!

Bransoletka urodzeniowa – Luty

Witajcie w magicznym miesiącu lutym, który obdarza nas niezwykłym kamieniem – ametystem. Ten piękny fioletowy kamień jest nie tylko uosobieniem urody, ale również posiada niezliczone właściwości, które dodają mu magii i znaczenia.

Minerał Ametyst:

Ametyst to odmiana kwarcu o wyjątkowej fioletowej barwie. Jego barwa może się różnić od jasnofioletowej do głęboko purpurowej. Wierzono, że ametyst posiada właściwości oczyszczające i ochronne, chroniące przed negatywnymi energiami i podnoszące ducha.

Niektóre z właściwości ametystu to:

  • Pomoc w osiąganiu wewnętrznego spokoju i równowagi emocjonalnej.
  • Uspokojenie umysłu i poprawa koncentracji.
  • Wzmacnianie intuicji i zdolności do refleksji.
  • Pomaganie w radzeniu sobie ze stresem i lękiem.

Bransoletka Urodzeniowa z Kamieniem Ametyst:

Bransoletka z ametystem jest nie tylko eleganckim dodatkiem do garderoby, ale także pełna symboliki i znaczenia dla osób urodzonych w lutym. Nosząc ją, można czerpać korzyści z właściwości ametystu, które wpływają korzystnie na stan umysłu i emocji.

Bransoletka urodzeniowa – Luty

https://bizuterialula.pl/produkt/bransoletka-urodzeniowa-luty-2/

Bransoletka Ręcznie Robiona:

Bransoletki ręcznie robione są wyjątkowe pod wieloma względami. Oprócz estetyki, każda z nich ma indywidualny charakter i została wykonana z miłością i starannością. Wybierając bransoletkę ręcznie robioną z ametystem, można być pewnym, że jest to nie tylko piękny dodatek, ale także wyjątkowy talizman.

Pomysł na Prezent dla Osób Urodzonych w Lutym:

Jeśli szukasz idealnego prezentu dla kogoś urodzonego w lutym, bransoletka z ametystem jest doskonałym wyborem. To nie tylko piękny upominek, ale także wyraz troski o dobrostan i szczęście obdarowywanej osoby. Dzięki ametystem jako kamieniowi urodzeniowemu, prezent nabiera dodatkowego znaczenia i magii.

Bransoletka urodzeniowa – Luty