• Darmowa dostawa od 149zł !!!

Bransoletka urodzeniowa – Styczeń


Granat to kamieniem urodzinowy dla osób urodzonych w styczniu.

Bransoletka urodzeniowa z naturalnym kamieniem granat to nie tylko ozdobny dodatek, ale również symboliczny amulet niosący ze sobą głębokie znaczenie. Jest on niezwykle cenionym kamieniem.

Bransoletka urodzeniowa – Styczeń

https://bizuterialula.pl/produkt/bransoletka-urodzeniowa-styczen-2/

Minerał granat jest kojarzony z wieloma symbolicznymi znaczeniami, takimi jak miłość, oddanie, lojalność, energizująca siła, oraz ochrona przed negatywnymi energiami.

Granat jest symbolem szlachetności charakteru, wierności oraz zrozumienia. Jest to kamień, który pomaga w wzmocnieniu więzi przyjacielskich oraz zaufania. Jego energia dodaje siły, uspokaja myśli i wspiera w poszukiwaniu nowych rozwiązań. Granat ma również zdolność porządkowania chaosu, co czyni go doskonałym towarzyszem w sytuacjach życiowych, gdzie potrzebne jest uporządkowanie i klarowność.

Dodatkowo, kamień granat jest uważany za skuteczny w zamykaniu toksycznych relacji, co oznacza, że noszenie bransoletki z tym kamieniem może pomóc w oczyszczeniu swojego otoczenia z negatywnych wpływów. Granat jest również kojarzony z poszukiwaniem prawdziwej miłości, co czyni go doskonałym prezentem dla tych, którzy pragną odnaleźć lub utrwalić autentyczne uczucia.

https://bizuterialula.pl/produkt/bransoletka-urodzeniowa-styczen/

Ręczne wykonanie bransoletki z naturalnych kamieni, pereł i srebra dodaje jej unikalnego charakteru i wartości. Srebro często jest kojarzone z tajemniczością i ochroną, co dodatkowo wzbogaca znaczenie bransoletki.

Bransoletki urodzeniowe, dostępne jest w 12 wersjach zależnych od miesiąca urodzenia, co nadaje jej osobisty i znaczący charakter.

Dla małych księżniczek bransoletka występuje z kamieniem ich urodzenia oraz zawieszką w kształcie motyla. Motyl jest często symbolem transformacji, odrodzenia, lekkości, i piękna. To idealny dodatek, który może przypominać dziecku o jego własnej transformacji i wzrastaniu.